Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Hlavně je to žalostně napsané, dneska bych to podal úplně jinak. Sám od sebe jsem se o sérii vlastně nic nedozvěděl - jen, že je tam jedno tajemství, o kterém vím. A zbytek zůstal dávno zapomenut. 5 let je 5 let. :D

Díky za reakci a není za co! Problém je, že jsem na Matsuri celkově netrávil tolik času. Tak třeba příště! Pro pokračování závěrečného pokecu jsem všemi deseti - pro mě to paradoxně byla jedna z vůbec nejlepších částí „programu“. Rád tím nahlédnu do takového toho interního dění, které se běžnému návštěvníkovi jinak vyhne. Těším se za rok!

Těší mě tvůj zájem dočíst mé dlouhé texty (letos mi trochu ujela ruka). :D Díky za odezvu!

Tak to dopadlo nakonec zajímavě - líp, než jsem čekal. Ono kdybych zejména ty nové sezóny sledoval, jako dřív, asi by takový problém nebyl. I když, to Ghibli to stejně zazdilo, ač chápu - vzhledem k tématu Natsuconu se to nesmírně hodilo.

A až bude ona stránka s hodnocením k dispozici, budu očekávat odkaz. Díky každopádně za reakci a jsem zvědav, co na nás nachystáš za rok!

A já děkuju za reakci a vyjasnění nejasností!

Opět díky! Budou-li nápady, takovéto články bych mohl vydávat pravidelně. Ale nechci to zakřiknout.

Samozřejmě o tom vím. A záměrně jsem se o tom nezmiňoval, i když naštěstí neoplývám tak velkou popularitou, aby si ji někdo vyhledal. ;) A kdo ji najde, stejně se ještě popere s tagy, které se normálně nezobrazují, takže stále to mám ošetřené.

Je to nekonečný boj s nízkou návštěvností, ale když už jsem to rozjel, nedá mi, abych v tom nepokračoval. :D Takže jo, jedu dál naplno. Díky za reakci!

Jak říkám, vás pár takových stačí. Zvlášť ti, co se nebojí zareagovat (většinou nekoušu, ale děkuju :D). Hodiny práce s psaním pak nejsou ztracené ani v nejmenším. Bude-li vás v budoucnu více, bude to samozřejmě platit dvojnásob. Ale to se uvidí, cesta pokračuje.

To je humus toto! Jdu to ihned opravit.

Díky za opětovnou podporu a vůli bez ostychu zareagovat! :D
Článek jsem si připravoval už nějakou tu chvíli, tuhle hru jsem zkrátka musel rozebrat. Ale AA stále vede. Uvidíme, možná do této kategorie letos přispěju víc. V merku mám další nadcházející tituly (nejen od Illusion) a teoreticky bych se mohl k některým jiným taky vrátit (znám jedno opravdu dobré H-RPG... jakože fakt dobré i obsahově a požitkově, že jsem u toho zkysl na několik hodin). Tak uvidíme. Na tohle každopádně musí být ta správná nálada.

Díky! Na to, že jsem to splácal víceméně v rychlosti a bez pravé písařské energie, se to očividně aspoň trochu podařilo.

Díky za reakci!
Že jednou za sezónu někam vyrazím a většinou je to chalupa, fakt není bohatý život. :D Stále je to 99:1 pro to, že trávím čas v absolutní samotě.
A ať to je omotávání okolo prstu nebo toho druhého, v případě opačného pohlaví to vyjde nastejno. ;)

Nutno označit možnost a dole kliknout na „hlasovat“. ;)

Ono to nebylo ani o žárlivosti, jako spíš o potřebě. Jsem člověk, co se prostě rád někdy i na týden zahrabe a jen zřídka je s někým v kontaktu. Očišťuju tak mysl a dobíjím energii. Ale když mi chce nějaká členka opačného pohlaví tento rituál brát kvůli tomu, že sama se neumí věnovat svým věcem a svou veškerou zábavu hází na mě, má holt smůlu.

Ano, povídat a mluvit, i když to není to stejné, jako pomáhat a chránit. :D No, jdu pokračovat ve své nezávazné cestě šťastného samotáře.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde