Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Ono to nebylo ani o žárlivosti, jako spíš o potřebě. Jsem člověk, co se prostě rád někdy i na týden zahrabe a jen zřídka je s někým v kontaktu. Očišťuju tak mysl a dobíjím energii. Ale když mi chce nějaká členka opačného pohlaví tento rituál brát kvůli tomu, že sama se neumí věnovat svým věcem a svou veškerou zábavu hází na mě, má holt smůlu.

Ano, povídat a mluvit, i když to není to stejné, jako pomáhat a chránit. :D No, jdu pokračovat ve své nezávazné cestě šťastného samotáře.

Vděka za gratulaci! Zatím to dře, než jde, ale snad už se brzo započnou skutečné prace, než jen příprava. Ale zajistím, aby to stálo za to.

Díky. Sice je to taková mrtvola, ale pečlivě balzamovaná, takže dobře vypadá. ;)

Děkuji za pochvalu! Budu se snažit, aby se i reporty z dalších conů četly o nic méně lépe.

Díky za reakci. Potom musím říct, že studia odvádí skutečně dobrou práci. A to se cení. Jiná tam prsknou CG tak okatě, že to uvidí i slepý. Já si hodně všímám detailů a většinou ony postavy na pozadí ve 3D vidím. Ale zrovna v Tsuki ga Kirei mě v tomto hodně zmátlo.

Díky za opětovnou chválu. Uvidím, ale námětů se ještě najde spousta.

On si pokaždé bude někdo stěžovat. Buď, že je to moc lehké, nebo naopak moc těžké. Nelze se zavděčit všem. Každopádně, pokud nebudu mít program, se příští rok přijdu podívat, jak to dopadlo.

Díky za odpověď. No, info o takovýchto záležitostech čerpám z ne zrovna úplně důvěryhodného zdroje, proto jsem žil v domnění, že AF pokaždé skončil víceméně v mínusu, než v plusu. Já samozřejmě doufám v opak.

Jen malá úprava a i skryté naznačení něčeho. (Pro případného znalce, co o tento komentář zavadí - nemyslím jistou nevábnou vlastnost oné postavy!)

Jinak díky za pochvalu, čekal jsem, až se mi komentáře víc nahromadí, ale raději budu odpovídat postupně.

Wow, ty navštěvuješ i můj blog? Díky. Kromě reportu z AF pak chystám samozřejmě poslední DoD a jsem si jist, že se najde spousta dalších věcí tento rok. Takže se máš na co těšit.

Dodatečně díky za feedback.
Obrázky byly obnoveny a článek místy upraven.

Zřejmě reakce na mou „ruku šmátralku“. :D Dozajista ne, ale zmínit jsem to jakožto peprnejší srandu musel.

Skvěle, díky za odkaz!

To je zrovna část, která mě nějak extra neláká.

Není za co! Ohledně té malé výtky, to jsem zřejmě překroutil jiný fakt, který jsem tam ohledně toho slyšel. Polospánek je zlo. No, jistí to záznam.


Strana:  1 2 3 4 5 6   další »
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde