O mně

Pocházím z Prahy, kde nadále zůstávám, jelikož zde mám bydlení i práci. Věkově jsem hodně nad dvacítkou, ale ještě pod třicítkou. Své pravé jméno zveřejňovat nebudu, jelikož to není třeba a osobně to beru za velice nepodstatný údaj. Má oficiální přezdívka, pod kterou mě mnoho lidí může znát, je Ryuuhei. Ta je ve skutečnosti japonským jménem, kdysi náhodně vygenerovaným. Od té doby se stalo velkou součástí mé identity. Lidé si často toto „jméno“ zkracují na Ryuu. Ve hrách, či na jiných místech, v případně potřeby užívám i přezdívku Ryuuhei21, jehož číslice se čtou jako „dva jedna“, nikoliv „dvacet jedna“. Jak vypadám, si můžete domýšlet jen ze siluety, jelikož se na internetu z osobních důvodů nerad ukazuju.

Povahově jsem složitý a vyjít se mnou je občas nadlidský úkon. Jsem zkrátka svůj a necítím potřebu změny. Preferuju samotu a vlastní klid, ale nemám problém se třeba v rámci festivalů ponořit do víru společnosti, i když jen jako nenápadný divák.

Svůj blog jsem původně postavil na zálibě v anime jako takovém. Dříve byl název blogu složen z japonského „burogu“. Býval jsem velkým fanouškem anime a klidně jsem denně sledoval nějakou sérii. Nicméně jsem se ze své prvotní zažranosti brzy dostal a dnes anime sleduju velmi zřídka. Spíš se plně soustředím na západní kinematografii, kde mám za život nakoukány tisíce titulů. Jsem navíc zastáncem legálního sledování, čili jsem si pořídil veškeré prémiové televizní kanály, na kterých mám možnost sledovat některé z trháků i s méně než odstupem roku. Případně si kupuju DVD, nebo využívám streamovacích platforem typu Netflix. Nejvíc sleduju žánr sci-fi, ale nebráním se ani třeba životopisným dramatům, či animovaným filmům z dílen Pixaru a jemu podobných studií.

Kromě televize jsou mojí velkou zálibou počítačové hry, které hraju už odmala. Tato záliba mě přivedla i k samotnému vývoji her. Ohledně hraní si hodně vybírám a nejvíc se mi zavděčí povětšinou indie pixelovky, či jiná nezávislá tvorba. Nicméně se v poslední době soustředím i na velké herní novinky.

I když to vypadá, že je můj život bez jediné aktivity, není tomu tak. Když na to přijde, nebráním se dlouhým procházkám, turistice, cestování do nových krajů (nejlépe někam k moři), vodním sportům (plavání a potápění), bowlingu, cyklistice, lyžování a mnoha dalším činnostem, vyžadujícím alespoň jednoho dalšího stejně naladěného člověka.

To by bylo tak vše ke mně. Mělo by to postačit jako základní obrázek. Můžete mě sledovat na stránkách vypsaných níže, či mě připadně i kontaktovat. A není třeba se obávat - kdo neškodí mně, tomu nemám důvod ani já škodit.


Kontakty


E-mail: Ryuuhei21@gmail.com
FB stránka: https://www.facebook.com/Ryuuhei212/
FB profil (jen pro soukromé účely): https://www.facebook.com/ten.ryuuhei
ČSFD: http://www.csfd.cz/uzivatel/428296-ryuuhei/
Ask: http://ask.fm/Ryuuhei
YouTube: http://www.youtube.com/user/Ryuuhei21
Steam: http://steamcommunity.com/id/ryuuhei/
Instagram: https://www.instagram.com/ryuuhei21/
Anime-Planet: http://www.anime-planet.com/users/Ryuuhei
OSU!: https://osu.ppy.sh/u/2587779
PSN: http://psnprofiles.com/RyuuheiTakamura
MyFigureCollection: http://myfigurecollection.net/profile/Ryuuhei

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde