O mně

Abych nebyl jen nějakým tajemným adminem, řeknu něco o sobě, abyste měli představu, co jsem zač.

Pocházím z Prahy, kde nadále zůstávám, jelikož zde mám bydlení i práci. Věkově již překračuji čtvrtinu století a své pravé jméno zveřejňovat nebudu, jelikož to není třeba a osobně to beru za velice nepodstatný údaj. Má oficiální přezdívka, pod kterou mě mnoho lidí může znát, je Ryuuhei. Ta je ve skutečnosti japonským jménem, kdysi náhodně vygenerovaným a od té doby se stalo velkou součástí mé identity. Lidé si často toto „jméno“ zkracují na Ryuu. Ve hrách, či na jiných místech, v případně potřeby užívám i přezdívku Ryuuhei21, jehož číslice se čtou jako „dva jedna“, nikoliv „dvacet jedna“. Jak vypadám, si můžete domýšlet jen ze siluety, jelikož se nerad na internetu ukazuji.

Povahově jsem složitý a věřím, že uhodnout, co si někdy myslím, je velice těžké i pro ty, kteří mají za to, že mě znají dobře (ve skutečnosti mě v tomto případě neznají takřka vůbec a stále mají co objevovat). Většinu emocí se mimo soukromí, kde jsem uvolněnější, snažím potlačovat a tím zachovávat ve společnosti harmonii, která mnohdy chybí právě díky příliš otevřenému chování ostatních. Dokážu tak vyjít i s těmi, které ze začátku obzvlášť nemusím a tím v nich objevit třeba i to dobro. Blog jsem původně bral jako prostředek, jak některé emoce vypustit, ale to nikdy neudělalo nic dobrého a tak jsem zejména o svém životě přestal psát úplně a spíš své problémy začal řešit s jednotlivci.

Svůj blog jsem původně postavil na zálibě v anime jako takovém, dříve byl jeho název složen z japonského přepisu slova „blog“. Býval jsem velkým fanouškem v době, kdy jsem denně sledoval nějakou sérii, nicméně jsem se ze své prvotní zažranosti brzy dostal a dnes anime sleduji zřídka a spíše se plně soustředím na západní kinematografii, kde mám za život nakoukány tisíce titulů. Jsem navíc zastáncem legálního sledování, čili jsem si pořídil veškeré prémiové televizní kanály, na kterých mám možnost sledovat některé z trháků i s méně než odstupem roku. Nejvíce sleduji žánr sci-fi, ale nebráním se ani třeba životopisným dramatům, či animovaným filmům z dílen Pixaru a jemu podpobných studií.

Kromě televize jsou mojí velkou zálibou počítačové hry, které hraji už od doby, co jsem zjistil, že existuje něco jako počítač. Tato záliba mě přivedla i k samotnému vývoji her a v současné době vyvíjím hned několik titulů, z nichž do jednoho jsem už investoval mnoho prostředků. Ohledně hraní si hodně vybírám a nejvíc se mi zavděčí povětšinou indie pixelovky, či jiná nezávislá tvorba. Mimo herní průmysl ve svém volném čase spravuji i nejeden web, jejichž výpis si můžete prohlédnout níže.

I když to vypadá, že je můj život bez jediné aktivity, není tomu tak. Z důvodu, že jsou mí nejbližší přátelé roztroušeni po celé republice a ve své domovině nemám vlastně už nikoho, jen nemám moc možností. Ale když na to přijde, nebráním se dlouhým procházkám, turistice, cestování do nových krajů (nejlépe někam k moři), vodním sportům (plavání a potápění), bowlingu, cyklistice a mnoha dalším činnostem, vyžadujícím alespoň jednoho dalšího stejně naladěného člověka.

To by bylo tak vše ke mně. Doufám, že to jako základní obrázek postačí. Ať už byste měli jakýkoliv dotaz, či cokoliv, kromě tohoto blogu naleznete níže taktéž stránky, kde mě lze najít a případně si mě i přidat mezi přátele. A nemusíte mít strach – kdo do mě nerýpe, či mi jinak neškodí, tomu nemám důvod škodit ani já.


Mé práce na webech:

  • Pokémaniak.cz - Můj dlouholetý web o fenoménu Pokémon, který se mnohokrát stěhoval a již zažil nejeden úpadek a znovuzrození.
  • Pokemon-serial.cz - Taktéž Pokémoní web, který jsem dělal na zakázku známému. V současnosti nejlépe udržovaný a aktivní.

Mé profily na různých stránkách:

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde